Duyurular TÜM LİSTE

6 Eki
Yemek Bursu

Bölümümüz öğrencilerinden ihtiyacı olan 9 öğrenciye yemek bursu verilecektir. Formlar bölüm başkalığından temi…

5 Eyl
2015-2016 Güz Dönemi Ders Programla…

Gıda mühendisliği bölümüne ait Güz dönemi  lisans, yüksek lisanas ve doktora ders programları ekte verilmiştir…

1 Eyl
TEV BURSU

TEV Bursu ile ilgili açıklama ektedir

1 Eyl
2015-2016 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI…

 2015-2016 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI DERSE YAZILMA DUYURUSU  EKTEDİR

28 Ağu
2015-16 Yılı Akademik Takvimi

Yeni akademik takvim ekteki gibidir

Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin sınıf danışmanı olan öğretim üyelerinin isimleri ekte sunulmuştur. Öğrencilerin karşılaşmış oldukları sorunlarla ilgili olarak ilk başvuracakları kişiler danışmanlarıdır. Yine, öğrenciler düzenleyecekleri etkinlikler ve sosyal aktiviteler için de danışmanları olan öğretim üyelerinden yardım istemleri mümkündür.    
Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesinin çekirdeğini 1970 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak öğretime açılan "Sakarya Mühendislik ve Mimarlık Yüksekokulu" oluşturmaktadır. Makina ve İnşaat Bölümleri'ne alınan 160 öğrenci ile öğretime başlayan Yüksekokul, 1971 yılında 1418 Sayılı Kanun ile "Sakarya Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi" adını almıştır. 2547 Sayılı Kanun gereğince 1982 yılında çıkarılan 41 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile adı geçen Akademi, İstanbul Teknik Üniversitesi'ne bağlı "Sakarya Mühendislik Fakültesi"ne dönüştürülmüştür. Fakültemiz, 1992 yılında çıkan 3837 Sayılı Kanunla kurulan "Sakarya Üniversitesi"ne bağlanmıştır. Fakültemizin mevcut 8 bölümde… Devamı >>
SON KONTROL Tezinizi teslim etmeden önce lütfen bu bölümdeki maddelerle karşılaştırma yapınız ve eksiklikleri gideriniz. Metnin tamamı Times New Roman ile yazıldı. Sayfa kenar boşlukları kontrol edildi. Kenar boşlukları belirtilen şekilde bırakıldı. Yazı karakteri 12 pt. olarak seçildi. Çalışmanın başlığı ve diğer başlıklar doğru bir şekilde yazıldı Metnin tamamı 1.5 aralıklı yazıldı Ana ve Alt başlıklar yazım kurallarına göre yazıldı ve sıralı olarak numaralandırıldı Tablo başlıkları üste, Şekil başlıkları alta yazıldı. Şekiller ve Tablolar yazım kurallarına uygun hazırlandı ve metin içinde sıralı olarak numaralandırıldı. Kaynaklar metin içinde ardışık sıralandı. Kaynaklar metin sonunda, metin içinde verildiği sırada listelendi.  

Genel Bilgi TÜM LİSTE

SASGEM tarafından verilen eğitimin AKTS ye saydırılması
3 Ağu
SASGEM tarafından verilen eğitimin …

12-Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) tar…

Öğrenci Çalışma Grupları
16 Ara
Öğrenci Çalışma Grupları

Bölümümüzde faaliyet göst…

Öğrenci Temsilcileri
6 May
Öğrenci Temsilcileri

Bölüm Öğrenci Temsilcisi: Büşr…

Mezunlar
6 Oca
Mezunlar

Mezunlar

Eğitim
4 Oca
Eğitim

  Gıda Mühendisliği Genel Bilgi Ama&cce…